O najwyższej jakości naszych ryb świadczą nie tylko certyfikaty. Każda sztuka produktu, która trafia do klienta, naprawdę jest znakomita

Certyfikaty

Od początku działalności, od 1990 roku, najwyższa jakość i bezpieczeństwo produktów były dla nas priorytetem. Uzyskaliśmy liczne certyfikaty potwierdzające naszą dbałość o te wartości, jednak  o najwyższej jakości naszych ryb świadczą nie tylko certyfikaty. Każda sztuka produktu, która trafia do klienta, naprawdę jest znakomita. Cele i zadania jakie sobie stawiamy w tym zakresie określone zostały w  Zintegrowanym Systemie  Zarządzania jakością naszej firmy.

Surowce

Stawiając sobie za główny cel produkcję zdrowej żywności, wybieramy wyłącznie starannie wyselekcjonowane surowcektóre pochodzą od certyfikowanych dostawców i poddawane są rygorystycznej kontroli na każdym etapie produkcji. Współpracujemy z dostawcami, dla których spełnianie wysokich norm jakościowych jest równie ważne jak dla nas. W kontaktach handlowych kładziemy nacisk na długofalową współpracę z uznanymi dostawcami surowca. Dzięki temu nasza firma pozostaje jedną ze znaczących i najdłużej działających przetwórni rybnych  w Polsce.

Technologia i transport

Od lat stawiamy na rozwój technologiczny i organizacyjny. Stosujemy nowoczesne technologie produkcji, stale podążając za zmieniającymi się standardami. W najwyższym stopniu dostosowujemy się do potrzeb i preferencji konsumentów.  Wysoką jakość produktów możemy zapewnić nie tylko dzięki produkcji zgodnej ze standardami jakościowymi, ale również dzięki kontrolowaniu produktu podczas transportu własnymi samochodami chłodniczymi.

Produkcja

Produkcja odbywa się zgodnie ze standardami jakościowymi oraz technologicznymi Unii Europejskiej. Cieszymy się statusem firmy przyjaznej środowisku, stosując nowoczesne technologie produkcji. Mamy wdrożony system zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności HACCP. Prowadzimy produkcję zgodnie z wdrożonymi certyfikatami: IFS, BRC, BIO, GLOBAL GAP,  MSC ASC.

Kapitał ludzki

Dbamy o rozwój i bezpieczeństwo naszych pracowników. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry oraz stałe podnoszenie kwalifikacji stanowi gwarancję najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. 

Relacje i zaufanie

Przez lata budujemy trwałe relacje z klientami oraz partnerami biznesowymi. Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości naszych produktów i usług, a także pasji i oddaniu zespołu działu handlowego. Mając doświadczenie 30 lat, odważnie patrzymy do przodu, budując relacje na kolejne lata.