STANPOL Sp. z o.o. jest w 100% polską firmą przetwórstwa rybnego o rodzinnej strukturze własności, zajmującą się przetwórstwem i eksportem ryb. Nasze główne wartości to uczciwość, współpraca, szacunek i kreatywność.

Stanpol to firma rodzinna

działająca od 1990 roku. Pracują w niej trzy pokolenia rodziny Safader. Prezes Jerzy jest założycielem firmy. Jego córka, Marzena, przez 21 lat zdobywała doświadczenie, od stanowiska specjalisty ds. handlu do wiceprezesa. Od kilku lat w firmie pracuje także wnuczka Jerzego, Karolina, która zarządza działem handlowym firmy. Stanpol to firma zbudowana na solidnych podstawach i z długofalową wizją. Marzeniem Jerzego było zbudowanie firmy z  wyjątkową w firmach rodzinnych kulturą organizacyjną, która w STANPOL oparta została o wartości takie jak uczciwość, współpraca, szacunek i kreatywność. Wiemy, że szczere i otwarte relacje to stabilna podstawa, która bardzo ułatwia funkcjonowanie firmy,  jednocząc wszystkich pracowników  i czyniąc nas wyjątkowymi. Dla nas ważni są ludzie, gdyż to dzięki nim możliwy jest rozwój firmy.

Głównym celem STANPOL jest produkcja zdrowej żywności i świadczenie usług zgodnie z wymaganiami klientów. 30-sto letnie doświadczenie w branży, znajomość rynku, wysokie standardy jakościowe oraz ciągłe inwestycje technologiczne, zapewniają doskonałą jakość naszych produktów i usług. Źródłem naszego sukcesu jest profesjonalne podejście i ekspercka wiedza naszego zespołu, poparta ciągłym kształceniem się i bogatym doświadczeniem zawodowym. 

Jedną z kluczowych zalet naszej firmy jest elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta, a następnie dostosowanie łańcucha dostaw do jego potrzeb. Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności HACCP. Produkcja odbywa się zgodnie ze standardami jakościowymi oraz technologicznymi Unii Europejskiej. Realizujemy produkcję zgodnie z wdrożonymi certyfikatami: IFS, BRC, FDA, Organic, ASC, MSC, Global Gap, Koszer.

Nasze wyroby sprzedajemy głównie na rynki Unii Europejskiej. Używamy starannie dobranych surowców, które pochodzą od certyfikowanych dostawców i podlegają rygorystycznej kontroli na każdym etapie produkcji.

Do wielu ważnych zdarzeń w historii Stanpol z pewnością należy współfinansowana z funduszy UE modernizacja zaplecza technologicznego, dzięki czemu dziś korzystając z nowoczesnych technologii produkcji szczycimy się statusem nowoczesnej firmy przyjaznej dla środowiska.

Dysponujemy własnym transportem chłodniczym, dzięki czemu mamy pewność, że nasze produkty są transportowane w idealnych warunkach chłodniczych. Nasze auta są zgodne z europejskimi normami emisji spalin Euro 6.

30 lat doświadczeń to powód do dumy, że urzeczywistnienie celu i kierunku rozwoju firmy okazały się nadzwyczaj trafne, a określona wizja i misja stała się wartością, wokół której skupiają się działania wszystkich pracowników.