Świadczymy usługi najwyższej jakości, według wymagań Klienta, wspierając go naszym wieloletnim doświadczeniem na każdym etapie procesu produkcji.

Firma Stanpol oferuje usługi najwyższej jakości w zakresie przetwórstwa ryb. Koncentrujemy się głównie na produktach dedykowanych i znakowanych pod indywidualne zamówienia klientów.

Oferujemy kompleksowe usługi, od filetowania do zapakowania: filetowanie, trymowanie, porcjowanie, konfekcjonowanie, pakowanie.

Świadczymy także usługi wędzarnicze. Produkcję prowadzimy w dwóch zakładach, z których jeden dedykowany jest na przetwórstwo ryb białych, drugi – ryb łososiowatych.

Dlaczego warto z nami współpracować?
Marka

Jesteśmy firmą rodzinną. Świadomość,  że w firmie budowanej przez 30 lat pracują trzy pokolenia, daje nam przewagę nad konkurencją, dzięki czemu możemy być bliżej naszych Klientów oraz naszych Współpracowników. Nasza stabilność, rzetelność oraz wizja i długoterminowe cele owocują lojalnością oraz wieloletnią współpracą.

Elastyczność produkcyjna

W Stanpol kładziemy szczególny nacisk na zrozumienie oczekiwań  Klienta i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb. Oferujemy rozwiązania zarówno dla krótkich serii produkcyjnych, jak i dla produkcji seryjnej. Świadczymy usługi na podstawie dostarczonej przez Klienta specyfikacji wymagań, wspierając go naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem na każdym etapie procesu produkcji. Atutem naszej firmy jest kompleksowość oferowanych usług.

Bogata infrastruktura techniczna

Od rozpoczęcia naszej działalności inwestujemy w park maszynowy, na który składają się maszyny i urządzenia do filetowania, trymowania i porcjowania firmy Baader i Marel, a także maszyny Traysealer Reepack do pakowania na tackach w atmosferze ochronnej MAP i rolowe maszyny pakujące Multivac.

Własny transport

Nasze produkty są przechowywane i transportowane w idealnych warunkach chłodniczych. Świeże oraz mrożone produkty dostarczamy bezpośrednio do naszych Klientów własnym transportem chłodniczym. Znajomość rynku oraz wieloletnie doświadczenie pozwala na zaoferowanie atrakcyjnych stawek i sprawną realizację zleceń transportowych.

Doświadczona kadra pracownicza

Kadra Stanpol to  specjaliści, którzy posiadają nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale również niezbędne wysokie kwalifikacje. Nasi pracownicy to  to kapitał gwarantujący najwyższy poziom świadczonych usług, co potwierdzają m.in. liczne rekomendacje i długoletnie relacje z klientami. 

Standardy sanitarne

W Stanpol poświęcamy dużo wysiłku i zasobów na zapewnienie najwyższych standardów czystości i warunków higienicznych w naszych obiektach oraz ich wyposażeniu. Dzięki temu możemy spełnić najbardziej wyśrubowane wymagania.